21 березня у Жіночій Суперлізі відбувся один поєдинок. Київ-Баскет вдома переміг Франківськ 72:61.

Для господарок виграти було справою честі. Бо ж перемогою привітати з Днем народження тренера – що може бути краще?

У першій чверті Київ-Баскет зміг створити очковий запас – 21:14. У другій десятихвилинці гості пристосувалися до манери гри господарок і нав’язали свій баскетбол. Перевага підопічних Володимира Холопова почала танути, але утримати лідерство до перерви вдалося 35:32.

У другій половині фактично усе потрібно було починати спочатку. І Київ-Баскет знову проявив більшу активність, вигравши третю чверть 23:14. Коли у четвертій чверті перевага господарок після кидка Вероніки Любінець досягла 21 очка, лише тоді вони скинули оберти. Переможну крапку у матчі поставила найрезультативніша у складі господарок Вікторія Кондусь – 72:61. А найбільше очок  набрала Міріам Уро-Ніле (Франківськ) – 27. В активі її колеги по команді Тетяни Юркевічус дабл-дабл (11оч+10пб).