6 квітня у Жіночій Суперлізі Київ-Баскет поступився Динамо-НПУ. Ця поразка стала третьою для смугастих в очних протистояннях з синьо-білими.

Перша чверть звітного поєдинку пройшла під диктовку господарок. Знову безпомилково діяли американські легіонерки Кійс і Моррісет. Протидії у грі з ними ось вже третій матч поспіль Київ-Баскету знайти не вдається. У другій десятихвилинці Динамо стало грати ще більш агресивно. Наслідком цього стала їхня перевага у 18 пунктів перед перервою 52:34. У третій чверті суперники здебільшого діяли від захисту, але все одно підопічним Володимира Рижова вдалося закинути більше за гостей 19:12. І лише у заключній чверті, коли вже ніхто не сумнівався в перемозі Динамо, Київ-Баскет дещо скоротив відставання. Але все одно воно велике – 21 очко. Тепер ці суперники зіграють у плей-оф. Динамо після цієї перемоги фактично оформило першу сходинку у регулярному чемпіонаті.