22 січня у матчі регулярного чемпіонату Жіночої суперліги Київ-Баскет переміг Динамо-НПУ 81:57. Справжньої боротьби у столичному дербі не вийшло, ще й головного тренера гостей через два технічних фоли вилучили у третій чверті.

Динамо розпочало жваво – підопічні Володимира Рижова повели зі старту 4:0. Але відповідь Київ-Баскета була досить красномовною – десятиочковий ривок. Підопічні Володимира Холопова контролювали хід подій на паркеті і могли у будь-який момент підвищити оберти. Цьому сприяла і набагато глибша ротація Київ-Баскета – на лаві Динамо перебували лише дві запасні проти п’яти у їхніх суперниць. Володимир Холопов розподілив ігровий час між десятьма своїми підопічними. Перша чверть закінчилася за рахунку 24:19 на користь Київ-Баскета. Але на початку другої десятихвилинки Динамо після двох влукчань здалеку Волошиної і Моррісет вийшло вперед 25:24. Це спричинило ще більший ривок Київ-Баскета 16:0. Команди завершили першу половину за переваги Київ-Баскета +15. Погіршило становище Динамо вилучення після двох технічних фолів їхнього наставника Володимира Рижова у третій чверті. У підсумку 81:57 на користь Київ-Баскета. Втім, найрезультативнішим гравцем матчу стала гравець Динамо Ешлі Моррісет, яка набрала 24 очки. Але у їхніх суперниць одразу ж чотири гравця набрали більше 10 очок – це Філевич (19), Рульова (14), Кондусь (15), Любінець (11). При цьому Вероніка Любінець оформила дабл-дабл 11+15пб.