7 грудня у Жіночій Суперлізі відбулося столичне дербі. Київ-Баскет переміг у гостях Динамо-НПУ.

У першій половині матчу у цьому протистоянні неможливо було визначити лідера. Першу чверть мінімально виграли динамівки 28:27, а наприкінці другої десятихвилинки вже підопічними Володимира Холопова вдалося трохи вирватися вперед завдяки влучанням Дубнюк і Рульової. Це дозволили піти на перерву з п’ятиочковою перевагою 50:45. Одразу ж поперерві Ольховик і Філевич збільшили відрив Київ-Баскета до +10. На цій очковій відстані гості намагалися утримувати суперниць. Матч так і закінчився з різницею у 10 очок 86:76. Київ-Баскет здобув 10-ту перемогу у чемпіонаті. Найрезультативнішою у матчі стала Вікторія Кондусь (19 очок). Не сильно від неї у плані влучності відстали Ольховик (18), Рульова (17), Філевич (16 очок). У складі Динамо найрезультативніше зіграла Самохвалова (17 очок).