11 квітня Київ-Баскет зіграв перший зі спарених матчів з ІнтерХімом у Жіночій Суперлізі. Перемогли підопічні Володимира Холопова переконливо 103:49.

Перемога господарок була справою часу. Вже у першій чверті підопічні Володимира Холопова проявили надвисоку результативність, набравши 39 очок! Для початку вони зробили ривок 15:0, і це за 2,5 стартові хвилини, а наприкінці чверті після влучання Колесніченко перевага фактично подвоїлася 37:8.

На початку другої чверті на результативний кидок Глєбової господарки відреагували черговим спуртом 11:0. Перевага стрімко збільшувалася ІнтерХім час від часу огризався, але не сильно. Так, він зменшив відставання з 46 до 43 очок перед перервою. Справу було зроблено.

У матчі залишалася одна інтрига: чи перетне Київ-Баскет стоочкову межу? Це зробила Владислава Волошина з лінії штрафних на останній хвилині гри. А кінцевий результат – 103:49 на користь Київ-Баскета.

12 квітня суперники зіграють повторний поєдинок у столиці. Початок о 13:00.