12 січня у Жіночій Суперлізі Київ-Баскет без проблем здолав на домашньому паркеті опір Вінницьких Блискавок. Підопічні Володимира Холопова перемогли з перевагою у 31 очко.

Обидва колективи проводили звітний поєдинок на тлі втоми. І Київ-Баскет і Вінницькі Блискавки менш ніж за добу до звітного протистояння провели напружені поєдинки регулярного чемпіонату. Суботній матч показав – функціональна готовність Київ-Баскета набагато вища.

Першу чверть Київ-Баскет провів надрезультативно 31:11. Але у другій десятихвилинці дещо розслабився 21:24. Володимир Холопов знайшов потрібні мотиваційні слова у перерві, адже третій період знову переконливо виграв Київ-Баскет.

Найрезультативнішою на паркеті стала киянка Олександра Колесніченко – 22 очка, в активі її колеги Вероніки Любінець – дабл-дабл (17оч+13пб).

Наступні два поєдинки Київ-Баскет зіграє знову вдома за тиждень. 18-го січня прийме Львів, а 19-го – Франківськ.