18 січня у Жіночій Суперлізі Київ-Баскет зіграв черговий переможний матч. Вдома підопічні Володимира Холопова переконливо здолали Львів.

Вже у першій чверті господарки паркету дали зрозуміти, що шансів на перемогу у їхніх суперниць обмаль. Зі старту Київ-Баскет вирвався вперед 13:0, а на 6-й хвилині матчу після влучання Кондусь досягнув 20-очкової переваги 22:2. То ж питання щодо переможця з порядку денного можна було знімати заздалегідь. У кожній з чотирьох чвертей киянки набирали більше 20 очок, а Львів найрезультативніше зіграв у третій десятихвилинці, набравши 16 очок. Втім, спалахи активності гостей Київ-Баскет вчасно гасив і у підсумку виграв 96:50.

Найрезультативнішою у матчі стала Вероніка Любінець, яка до 19-ти набраних очок додала ще й  16 підбирань, оформивши таким чином дабл-дабл.

Після поразки Франківська київському Динамо Київ-Баскет залишився єдиною командою у чемпіонаті з найменшою кількістю поразок, двома, і за втраченими є лідером чемпіонських перегонів.

19 січня Київ-Баскет зіграє черговий матч у Жіночій Суперлізі. Суперник – Франківськ, якому киянки поступилися у першому колі 70:77.