23 березня Київ-Баскет переміг Львів у Жіночій Суперлізі. Рахунок матчу 100:71 свідчить – підопічні Володимира Холоплова зіграли потужно і командно.

Вже у першій чверті господарки дали зрозуміти львів’янкам – їхні шанси на перемогу незначні. 34:7 – такий рахунок було зафіксовано на цьому ігровому відрізку, а стартовий ривок киянок склав 16:0. Тобто перше очко Львів набрав за рахунку 0:16. Звісно далі гра вирівнялася, і це цілком природньо. Мотивація, коли мети фактично досягнуто, знижується. Що львів’янки поганого зробили киянкам, щоб їх так жорстко карати? У третьому періоді Львів взагалі виглядав краще, але підсумок матчу не міг бути іншим з огляду на те, як діяв Київ-Баскет. Коли Юля Гутевич зі штрафного набрала соте очко для своєї команди, протягом заключної хвилини господарки вже не турбували кошик суперниць спробами відзначитися, а остаточний результат встановила Краснікова – 100:71.

Найрезультативнішою у матчі стала Христина Філевич (Львів) – 31 очко.