Жовто-чорні поступилися в першому матчі золотої серії кам’янському «Прометею» з рахунком 79-105. Результат матчу був майже вирішений вже за перші три чверті, а у найбільш провальній другій десятихвилинці киянки пропустили одразу 41 очко.

Господарки володіли ініціативою від старту і були сильнішими в усіх аспектах гри. Вже після першої половини, гандикап Прометея перед другою складав 30 очок. За 20 стартових хвилин, 9 з 10 киянок, які виходили паркет, не змогли набрати більше 4 балів. Лише Міріам Уро-Нілє продемонструвала хорошу реалізацію, закинувши 6 разів з гри і додавши в актив 14 очок.

В третій чверті господарки збільшили перевагу до 38 очок, і на заключну частину вже вийшли розслаблені. Вони віддали 10-хвилинку – 17:29, але у підсумку перемогли – 105:79.

Загалом, Прометей реалізував 34 постріли, а Київ-Баскет – 29. Здавалося б, не набагато менше, але що стосується дисципліни, тут гості провалилися. Їм закинули 30 разів з лінії, тоді як вони реалізували 15 штрафних. Також Київ-Баскет серйозно програв боротьбу під щитами – 29 підбирань проти 44.

Найкращою гравчинею в складі нашої команди стала Міріам Уро-Ніле, яка записала до свого активу 32 очки.

Наступний поєдинок пройде завтра, 8 квітня о 17:00.