Підопічні Володимира Холопова не мали проблем зі Збірною Києва-ТНУ, дві обігравши своїх суперниць

Волею жеребу жовто-чорні розпочали свій кубковий шлях з 1/8 фіналу, у той час, коли друга команда «Київ-Баскета» без пари вийшла до чвертьфіналу. У суперники чинним чемпіонкам України дісталася збірна команда Києва, яка наразі виступає у Вищий лізі, маючи в активі чотири перемоги поспіль у своїй підгрупі.

Обидва матчі відбулися на домашньому паркеті ПС «Венето» та завершилися розгромною перемогою наших дівчат. Вчорашній поєдинок наша команда завершила з рахунком 104:46, а сьогоднішній не менш переконливо – 96:56

Варто окремо відзначити Міріам Уро-Нілє та Ганну Рульову, які стали найкращими гравчинями у складі нашої команди в обох поєдинках. Міріам записала до свого активу 20 очок, 9 підбирань та 4 результативні передачі у першому поєдинку, а у другому 15 балами та 7 підбираннями. Ганна у першому матчі набрала 15 очок та зробила 6 підбирань, а матчі-відповіді відзначилася дабл-даблом, набравши 17 очок та зробивши 10 підбирань.

Також у другому поєдинку відзначилася Дарія Завідна, яка також оформила вражаючий дабл-дабл – 13 очок та 15 підбирань.

Таким чином, «Київ-Баскет» впевнено долає стадію 1/8 фіналу та виходить до чвертьфіналу, де зіграє проти другої команди київського «Динамо». У свою чергу, наша друга команда чекає у чвертьфіналі переможця пари «Інтерхім» – «Чайка»