Підопічні Володимира Холопова цими вихідними проводили чергові матчі жіночої Суперліги, вдома приймаючи команду із Бердянська на чолі з головним тренером також і національної жіночої збірної Срджаном Радуловичем.

У першій зустрічі інтрига трималася до третьої чверті, яку киянки провели надпотужно та довели зустріч до логічного завершення. Жовто-чорні перемогли в усіх чвертях, а загальний рахунок засвідчив сорокаочкову перевагу чинних чемпіонок – 89-49.

Найкращими виконавицями першого матчу стали Ганна Ольховик (20 очок, 6 підбирань, 5 передач), Кристина Філевич (17 очок, 9 підбирань, 4 передачі) та Міріам Уро-Ніле (16 очок та 9 підбирань)

Другий поєдинок видався більш напруженим – гості намагалися не відставати від наших дівчат і навіть виграли останню чверть, проте фінальний результат був на користь «Київ-Баскета» – 77-63.

Найкращою гравчинею другого матчу стала американська легіонерка Тайніс Мартін, яка у цих матчах дебютувала за нашу команду. Тайніс, як і у першому матчі, оформила дабл-дабл (17 очок та 10 передач). Також традиціно високі результати продемонстрували Філевич та Уро-Ніле.

Таким чином, «Київ-Баскет» одержує дві чергові перемоги в рамках Суперліги та продовжує лідирувати в регулярному чемпіонаті. В активі киянок 18 перемог у 20 зустрічах.

Наступні два матчі команда Володимира Холопова проведе 23 та 24 січня на виїзді проти команди «Рівне».