«Київ-Баскет» повертає великий баскетбол до столиці і готовий разом з вами підкорювати нові вершини!

Наші чоловіча та жіноча команди минулого сезону здобули срібні медалі національних чемпіонатів, проте ми вже звикли ставити для себе тільки максимальні завдання і цього року «бджоли» налаштовані лише на золото!

Більше того, чоловіча команда під керівництвом Айнарса Багатскіса 17 вересня дебютує на міжнародній арені матчем кваліфікації Ліги Чемпіонів ФІБА проти «Капфенберга» в Австрії. А вже 20 вересня ми прийматимемо австрійців у Палаці Спорту.

Ми запрошуємо вас разом творити новітню історію українського баскетболу і придбати сезонний абонемент.

Яка вартість сезонних абонементів?

– VIP – 1450 грн, з місцями, які розташовані просто за командами. В подарунок до VIP-абонементів ви отримуєте ексклюзивні брендовані футболку та чашку, а також програмку на кожен матч.
– Стандарт – 950 грн, з місцями по центру паркету. У подарунок до стандарт-абонементу ви отримуєте брендовані клубні чашку та шарф.
– Бюджет – 450 грн, з місцями на бокових секторах.

Зробити передзамовлення абонементів можна за номером: 097 680 12 19 (Юрій)

*Абонементи дають право їх власникам на відвідування усіх матчів всіх клубних команд у СК «Меридіан». На матчі у Палаці Спорту власники сезонних абонементів «Київ-Баскета» матимуть знижку на квитки в 50% та можливість їх попереднього автоматичного резерву.