Фінал Кубка України(жінки)
Київ-Баскет – ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР ім.Літвака 66:74
Київ-Баскет: Ксенія Афанасьєва (9оч + 2пд + 3рп + 1вт+2пх), Ольга Краєвська (8оч + 6пд + 2рп + 5вт + 2пх + 2бш), Віта Горобець (9оч + 7пд + 3рп + 3вт), Анна Ольховик (13оч + 6пд + 4рп + 4вт + 1пх), Тетяна Юркевічус (17оч + 16пд + 1рп + 2вт + 7пх + 3бш) – старт; Оксана Степанюк (2оч + 3пд + 1вт), Наталія Скорбатюк (8оч + 2пд + 2рп), Катерина Демченко (1вт)
Перша поразка в сезоні, така важка і прикра поразка у фіналі Кубка України. Якщо тиждень назад команда Одеси зупинилась за крок до сенсації, вигравши у Киянок лише першу половину зустрічі в регулярному чемпіонаті, то сьогодні у Кубковій фінальній зустрічі, вони все ж таки зробили цю сенсацію.
першу десятихвилику Київ-Баскет виграв з мінімальною перевагою, а от в середині другої чверті одеситки змогли не тільки наздогнати господинь майданчику,а навіть вирвались вперед, і тільки за хивилну до кінця першої половину підопічні Володимира Холопова змогли повернути собі позицію лідера,і піти на велику перерву з перевагою у 1 пункт.
Третю чверть Одеситки впевнено можуть записати на свій рахунок, адже змогли відірватись вперед аж на 9 пунктів (на момент закінчення десятихвилинки). І от здавалось би, що в останньому відрізку “бджоли” зберуться і декількома влучними дальніми змінять хід гри , проте цього не сталося.