Гравець Київ-Баскета Вікторія Кондусь здобула срібло Всесвітньої  університетської ліги 3х3. Змагання фінішували у китайському Сямені 18 листопада.

У фіналі наші дівчата в жорсткій боротьбі поступилися команді китайського Університету Циньхуа – 14:17.
До цього українська команда, сформована зі студенток Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), здобула шість перемог поспіль.

Вікторія Кондусь скористалася вікном ФІБА для національних збірних і зіграла у Піднебесній у Всесвітній університетській лізі. На цей час і Суперліга взяла паузу. Найближчий матч чемпіонату України Київ-Баскет проведе з Динамо 1 грудня, а ще раніше, 24 листопада, прийме Козачку у розіграші Кубка України.