1 лютого Київ-Баскет реваншувався за поразку від Чайки на початку зими. Ще й як! Підопічні Володимира Холопова перемогли морячок з різницею у 44 очки – 113:69.

Перша чверть не виявила явного лідера, але вже у другій десятихвилинці господарки змогли набрати 30 очок. Це дозволило їм піти на перерву за переваги +19. Могло бути і більше, але Панченко реалізувала триочковий наприкінці першої половини.

Поперерві киянки не скинули обертів і у третій десятихвилинці знову набрали 30 очок, а пропустили 15. Перевага у 34 очка зняла усі можливі питання щодо переможця матчу. Втім, Київ-Баскет прагнув більшого. На екваторі заключної чверті після кидка Любінець господарки повели 100:60, а їхня підсумкова перевага склада 44 очки.

Моральну сатисфакцію за поразку у Бердянську (80:101) Київ-Баскет здобув і тепер може у піднесеному настрої готуватися до наступного матчу. 2 лютого у столиці підопічні Володимира Холопова приймуть Козачку, яка у паралельному матчі зазнала нищівної поразки від Динамо 63:100.

Найрезультативнішою у звітному поєдинку стала лідер Чайки Олександра Радулович – 29 очок. В Олександри Колесніченко – 19 набраних. А по 17 очок – в активі Євгенії Спітковської і Вікторії Кондусь.