5 травня Київ-Баскет переміг Динамо у третьому матчі золотої серії Жіночої Суперліги 88:66. Таким чином підопічні Володимира Холопова скоротили відставання у серії. 1:2 – вони усе ще поступаються Динамо.

З початку матчу Київ- Баскет відірвався 10:2. Але досить швидко американки Динамо освоїлися на паркеті і на екваторі чверті Ешлі Моррісет з лінії штрафних відновила рівновагу 14:14. Але Київ-Баскет знову рвонув вперед, після влучання з периметру Афанасьєвої перевага сягнула +11.
На початку другої чверті поцілила з периметру Ольховик, але Динамо чинило гідний опір і збільшувати перевагу було складно. Втім, утримуй +11, і не буде проблем з кінцевим результатом. І буде тобі щастя, як кажуть. Але після влучання з периметру Ольховик смугасті повели вже +15. На перерву команди пішли за 10-очкової переваги господарок.

На початку другої половини Кондусь і Любінець своїми влучаннями дали зрозуміти, що провалюватися у третій чверті, як це було у попередніх двох матчах, вже ніхто не збирається. Ближче до завершення третьої чверті Любінець влучанням з-під кільця довела перевагу Київ-Баскета до+20 – 64:44. Вероніка у підсумку стала найрезультативнішим гравецем поєдинку, набравши 30 очок, з 12-ма підбираннями оформивши дабл-дабл. Її колеги по команді Вікторія Кондусь набрала 18 очок, Ганна Ольховик – 16. У Динамо найкращими стали Морріссет – 23 очка, та Кійс – 19.

Рахунок матчу 88:66 на користь Київ-Баскету. Рахунок у серії скорочено. У понеділок, 6 травня, команди проведуть четвертий матч серії на паркеті СК Меридіан, початок о 18:30.