Жіноча команда Київ-Баскета продовжує переможну серію у Суперлізі. Цього разу під гарячу руку підопічним Володимира Холопова потрапив Рівне-ОШВСМ. Команда Валерія Жартуна не змогла поставити перед суперником завдання, які неможливо розв’язати. Усе неможливе – можливо! Це гасло як не можна краще підходить для характеристики чемпіонок. Адже вони здобули 36-ту поспіль перемогу у Жіночій Суперлізі!

Першу чверть команди відіграли у рівній боротьбі. Але потім Київ-Баскет завівся і вже на перерву команди пішли за 10-очкової переваги гостей. А на початку заключної чверті перевага Київ-Баскета зросла до +16. Звісно, лише тоді підопічні Володимира Холопова дещо скинули оберти, тримаючи суперника на безпечній очковій відстані. У підсумку п’ятнидцятиочкова перевага – 76:61 на користь Київ-Баскета.

У складі переможниць відмінно зіграла Євгенія Спітковська: 22очка + 10 рп, ще один дабл-дабл в активі Вероніки Любінець 15 очок + 11пб.

21-го жовтня підопічні Володимира Холопова зіграють у Вінниці з тамтешніми Блискавками.