Нарешті календар жіночої Суперліги почав зводити між собою головних претенденток на чемпіонство. Наша команда вперше в сезоні зустрілася з київським «Динамо», який також підійшов до цього протистояння, маючи в активі 8 перемог у 8 матчах. Ці два поєдинки наочно продемонстрували яка запекла боротьба буде йти між лідерами найсильнішого жіночого дивізіону впродовж усього сезону.

Перший поєдинок столичного дербі двох лідерів Суперліги видався напрочуд результативним – обидві команди не хотіли поступатися у рахунку, тож переможець визначався в останні хвилини четвертої чверті. Складно розпочавши двобій, підопічні Володимира Холопова зуміли переломити хід зустрічі та почали більш вдало діяти, що і стало запорукою успіху – перемога 96:88.

Варто відзначити Наталію Цюбик, яка провела поки що найкращий матч у сезоні, набравши 20 очок та зробивши 6 підбирань. Нагадаємо, що Цюбик перейшла до нашої команди якраз із «Динамо». Традиційно потужний матч видала Ганна Рульова, яка зуміла оформити дабл-дабл – 18 очок та цілих 12 підбирань.

У другому поєдинку, який команди зіграли сьогодні, було не менше боротьби. Команди також підійшли до останньої десятихвилинки за рівного рахунку, проте злагоджена гра команди Володимира Холопова в останні хвилини дозволила жовто-чорним відсвяткувати другу звитягу над «Динамо»

У сьогоднішньому матчі найкраще себе проявила Кристина Філевич, яка заробила 19 очок та зробила 5 підбирань. Наталія Цюбик та Ганна Рульова записали в актив по 16 очок.

Таким чином, «Київ-Баскет» продовжив переможну серію до десяти матчів поспіль та очолив турнірну таблицю жіночої Суперліги. Наступні поєдинки наша команда проведе 5 та 6 грудня проти ще одного претендента на золоті нагороди – кам’янського «Прометея»