1 лютого у Рівному розпочнеться Фінал чотирьох Кубка України з баскетболу серед жінок. Після того, як Динамо-НПУ склав повноваження володаря трофею, головним претендентом на Кубок є Київ-Баскет.

Команда йде без поразок у чемпіонаті України і вже цього достатньо, аби вважати її претендентом №1 на Кубок. Втім, схожа ситуація вже двічі мала місце. Але позаминулого сезону киянок обіграв у фіналі одеський ІнтерХім, а минулого – Динамо. Тепер у підопічних Володимира Холопова є можливість досягти мети з третьої спроби. Щоправда, спочатку у півфіналі треба здолати бердянську Чайку, яка власне змусила Динамо припинити боротьбу за Кубок. На останньому перед від’їздом до Рівного тренуванні не брали участі два гравця першої п’ятірки – капітан Ольховик і розігруючи Краєвська. Через травми вони навряд чи зіграють у Фіналі чотирьох. Решта дівчат готові поборотися за перший титул сезону.

Володимир Холопов, головний тренер БК Київ-Баскет: – для нас це буде реально важке випробування, оскільки Кубок України є якимось каменем спотикання. Більшою мірою психологічним. Бо ми граємо добре чемпіонат. Але коли справа доходить до Кубка України, ми нажаль програли фінал і минулого, і позаминулого сезону. Ми безумовно хочемо виграти і реабілітуватися таким чином перед своїми вболівальниками, та й для підвищення самооцінки виграш трофею буде доречним.

Вероніка Любінець, гравець БК Київ-Баскет: – Будемо грати свою гру . Дай Бог, щоб ми пройшли Чайку, щоб не повторити помилки минулих років. Ми не розслабляємося ні на одну мить і готуємося. Скажу більше, ми готові на 100%.