Сповнений емоцій боротьби та суперництва поєдинок звершився надважкою перемогою «жовто-чорних»!

Провівши дзеркально протилежні дві перших чверті, де ми стрімкими ривками злетів і падінь по черзі здобували та нівельовували 16-очкову перевагу, на велику перерву команди пішли з рівним рахунком — 43:43.

В другій половині опоненти не відпускали один одного більш ніж на 5 очок відриву та видали вкрай посушливу останню чверть, де на двох набрали 13 очок. Драматизму зустрічі додають резонансні суддівські рішення, що зазнавали осуду місцевої публіки та емоції нервового клач-тайму. Обидві команди могли переважувати шальки терезів на свою сторону але піддавались напрузі та зберігали інтригу в матчі.

Коли гра перейшла в овертайм, на влучний дальній кидок лідерки господарів наші дівчата відповіли ривком 15:0 та на класі і досвіді закрили питання щодо переможця протистояння.

Сьогодні жіночий «Київ-Баскет» був вкрай близьким до першої осічки в поточному чемпіонаті але зумів витиснути вольову перемогу над рівнянками і зберегти 0 в графі «поразки».

Вітаємо команду з перемогою та подивимось, чи вдасться нам приборкати опір рівнянок завтра о 12:00!