Драма з трьома овертаймами! Коли ще таке було в українському баскетболі? Київ-Баскет перервав переможну серію у Суперлізі Парі-Матч, поступившись вдома Одесі 111:114.

Кияни відірвалися у першій чверті на 6 очок, але Одесити результативно використали таймаут за 5 секунд до її завершення, а на початку другої десятихвилинки Фрізен скоротив відставання гостей до -2. Команди продовжили демонструвати зразки непоступливості, а за три хвилини до перерви Мейсі вивів одеситів вперед 29:28. Багатскіс своєчасно взяв таймаут і кияни пішли на перерву лідерами 39:34. У третій чверті Київ-баскет здійснив спробу відірватися, але колишній гравець столичан Носков реалізував триочковий, а на початку третьої чверті Артамонов вивів Одесу вперед. Очкові гойдалки продовжилися і тривали три овертайми. Розв’язка протистояння закінчилася на користь Одеси 111:114.