Солодощі і подарунки від баскетболісток збірної України отримала у День святого Миколая родина Фоменків, яка 2014 змушена була залишити рідний Донецьк і оселилася у Києві. Гравці жіночої збірної України: Ганна Ольховик, Ольга Краєвська та Віта Горобець завітали сьогодні до спортивної родини, яка виховує 5 дітей. Мама Наталія Євгенієвна, займалася плаванням, а її чоловік тренер з важкої атлетики, зараз у Києві працює фітнес-інструктором. Старший син Вітя, учень молодшої школи, теж у захваті від спорту, ходить у басейн і займається боксом. Його сестрички Маша і Міла поки що дошкільнята, але зраділи не тільки солодощам, а й спортивним подарункам від ФБУ, хоча на баскетболі ще поки жодного разу у житті не були.

Ольга Краєвська: «Мені завжди радісно бачити на іграх дітей, вони дуже щиро вболівають і дають неповторні емоції, тому дуже хотіла не просто привітати дітлашню, а й запросити на наші матчі ».

Втіа Горобець: «Свято Миколая, воно особливе, воно наше, усе ж Новий рік і Дід Мороз, це трішки не те, а Миколай, це дійсно давнє українське дитяче свято, я сама пам’ятаю, як зранку засовувала під подушку руку і дуже не хотіла, щоб там була різочка, а сподівалася знайти, щось хороше, якийсь подаруночок або солодощі. З дітьми мені завжди легко знаходити спільну мову, адже я сама маю багато братів і сестер як по лінії тата, такі по лінії мами».

Наталія Фоменко: «Ми уже понад 3 роки мешкаємо у Києві і за цей час встигли більше познайомитися із народними традиціями, адже коли жили у Донецьку, то свято Миколая, так не відзначали, тут воно значно більш популярне. Завтра у дівчаток буде свято у дитсадочку, післязавтра нас запросили на ялинку до КМДА, а Мілені на додачу ще й виповнюється саме у цей день 4 роки».

Віта, Ганна і Оля запевнили, що на матчах збірної України і «Київ-Баскет» родина Фоменків буде завжди бажаним гостем без прив’язки до свят і урочистостей і подарували солодощі, баскетбольні м’ячі, форму збірної України та багато інших призів.