Вдень 22-го лютого на головній арені України 20 вихованців Академії Київ-Баскета змоделювали гру національних збірних України і Чорногорії.

Ця процедура є обов’язковою під час підготовки усіх причетних до матчу служб – адже організатори перевіряють у такий спосіб роботу систем відеоповторів, правильність обрахування статистичних даних, тощо. Відтак, юних вихованців Академії, після того, як вони добре розім’ялися під керівництвом свого коуча Теренса Мерфі, було розподілено на дві команди. Жовті хлопці і дівчата представляли Україну, чорні – Чорногорію.

Зовнішньо діти виглядали зосередженими і цілеспрямованими під час виконання гімнів, у грі на паркеті кипіли пристрасті, які контролював суддя ФІБА Микола Амбросов. А в результаті малеча отримала незабутні враження. Можливо, усвідомлення моменту прийде для них дещо пізніше, коли вони подорослішають, і тоді лише фото нагадає їм про цю непересічну подію, в день відбірного матчу чемпіонату світу між національними збірними України та Чорногорії.

Тимофій Діордійчук: – дуже гарно зіграли, тут багато простору, стільки трибун навколо. Ми завжди граємо 5х5, я вже звик до такої гри. Я піду на матч, не пощастило, зараз «грав» за Чорногорію, тепер щосили підтримуватиму Україну.

Володя Сенін: – дуже вражає те, що зі мною відбувається, я вперше зіграв у Палаці спорту! Я сьогодні грав В’ячеславом Петровим, дуже подобається цей гравець, добре захищається!

Даша Балашова: – мені дуже сподобалося, коли нас вивели на майданчик і вкинули м’яча, одразу відчула, що ми реально у грі. Судді нас добре судили. Одного разу влучила, дуже рада!