9 лютого КСЛІ-Київ-Баскет-2 провів повторний поєдинок регулярного чемпіонату у Першій лізі. І знову підопічним Андрія Харчинського вдалося і переконливо перемогти, і перетнути при цьому стоочкову межу – 104:88. Нагадаємо, у першій грі друга команда Київ-Баскета перемогла 106:58.

Першу чверть звітного протистояння господарі виграли 29:20. А на перерву пішли за 24-очкової переваги. Зрештою, коли перевага КСЛІ-Київ-Баскета-2 сягнула 35 очок, команда трохи скинула оберти і довела поєдинок до переможного завершення в економ-режимі. Найрезультативнішим у матчі став Володимир Хімічук – 25 очок. В активі Іллі Здирки – 20 очок. Після перемог над СДЮСШОР-Хижаки КСЛІ-Київ-Баскет-2 посідає третє місце у четвертій групі.