22 грудня друга команда Київ-Баскета реваншувалася у боротьбі з НУФВСУ за поразку у першому матчі. Команди зустрічалися вдруге поспіль у черговому турі Першої ліги і цього разу КСЛІ-Київ-Баскет-2 святкував перемогу 90:79.

Тепер вже підопічні Андрія Харчинського намагалися не випускати важелів управління грою зі своїх рук. Перший період вони закінчили 27:19, і хоча у другій десятихвилинці господарі столичного дербі вирівняли гру, змогли додати до перерви до своєї переваги ще два очка: +10.

Читайте: ПЕРША ЛІГА: КСЛІ-КИЇВ-БАСКЕТ-2 ПОСТУПИВСЯ НУФВСУ

А у третій чверті КСЛІ-Київ-Баскет-2 значно додав – здійснив очковий ривок 11:0 і досягнув двозначної переваги +20 очок. Лише після цього НУФВСУ заграв більш результативно і зміг дещо скоротити відставання. Найрезультативнішим у матчі став Андрій Пошабля – 22 очки. У Валентина Іванова – 20 очок.

Цей матч став заключним для КСЛІ-Київ-Баскет-2 у році, що минає. Відтак, завершили 2019-й хлопці на мажорній ноті.