Друга команда Київ-Баскета обмінялася перемогами з Маяком у чемпіонаті першої ліги. Обидва матчі між КСЛІ-Київ-Баскет-2 та Маяком відбулися у Сарнах на межі зими і весни.

В останній день зими 29 лютого підопічні Андрія Харчинського здолали господарів 87:82. Недарма третю чверть у баскетболі часто звуть стратегічною. Першу половину кияни програли 41:46. Але поперерві стали рухатися більш осмислено, пішли комбінації, додали в агресії і у третій чверті малюнок гри змінився. Це відобразилося на результаті – третій період 15:12 за гостями, а четвертий – 31:24. Оце так розігралися хлопці піл кінець матчу! Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Ілля Здирка – 29 очок. У Владислава Іванова 18 очок.

Повторний поєдинок 1-го березня розпочинався дуже рано. О 10:30. Напевно, ніч у готелі пройшла не дуже комфортно для підопічних Андрія Харчинського. Відновитися як слід вони не встигли і програли у боротьбі другий поєдинок 87:98. Найрезультативнішим у другому матчі став киянин Максим Безима 24 очка. Два Іллі Заєць і Здирка набрали у цьому поєдинку по 17 очок.

Наступні матчі КСЛІ-Київ-Баскет-2 знову зіграє на виїзді – 7 і 8 березня проти Чернігова.