Друга чоловіча команда цими вихідними двічі переграла на виїзді «Чернігів» та стала одноосібним лідером своєї підгрупи

Після двох домашніх перемог над «Маяком» на старті змагань, підопічні Андрія Харчинського вирушили на виїзд до Чернігова аби продовжити переможну серію у Першій лізі. З цим завданням жовто-чорні справились більш, ніж впевнено, розгромивши суперника у першій грі та довівши другий поєдинок до логічної перемоги.

Перший матч, який відбувся у суботу, 17 жовтня, став справжнім жахом для господарів, які не очікували такої впевненої гри від киян. За дві стартові чверті представники чернігівського клубу зуміли закинути лише 15 очок, пропустивши при цьому цілих 53. Останні дві чверті суттєво нічого не змінили – кияни виграли усі чверті та довели рахунок до непристойного – 99:37.

Одразу п’ятеро гравців нашої команди набрали більше десяти очок, а найкращим гравцем зустрічі став Володимир Шевчук, який оформив дабл-дабл (18 очок + 10 підбирань).

Вже наступного дня господарі паркету зуміли продемонструвати гідний опір, провівши майже рівні дві чверті проти нашого клубу. Проте цього не було достатньо задля того, щоб нав’язати реальну боротьбу команді Харчинського – 102:75 на користь жовто-чорних.

Цього разу аж семеро гравців команди зуміли перетнути межу у 10 залікових балів, продемонструвавши глибину складу та командну гру.

Таким чином, «Київ-Баскет-2» солідно розпочав та продовжує сезон у першій лізі, вигравши чотири стартові поєдинки із загальною різницею +124, що є найкращим показником серед усіх представників першості.

Наступні два поєдинки наша друга команда проведе вже у середині листопада вдома проти «Волиньбаскета»