Чинний чемпіон України серед жінок Київ-Баскет вирушає до Львова на черговий поєдинок регулярного чемпіонату у статусі рекордсмена – його переможна надрезультативна серія становить три матчі. Коли ще таке було? Протягом трьох днів 1,2,3 лютого киянки здобули три перемоги поспіль з гросмейстерським показником (перетин стоочкової межі за набраними очками в одному матчі): Київ-Баскет – Чайка 113:69, Київ-Баскет – Козачка 110:43, Київ-Баскет – Франківськ 112:67 (матч Кубка України). Чи здатен чемпіон продовжити цю серію? Запитання до головного тренера киянок Володимира Холопова.

– Це не самоціль. Насправді, набрані очки приходять насамперед від добре організованого захисту і від якісного нападу. Але усе починається від гарного захисту. Коли в тебе є гарний захист, у тебе все виходитиме у нападі і прийдуть закинуті м’ячі. Бо гарний захист дає гарну концентрацію, зарядженість на результативні дії у нападі. Я прихильник того, що маючи гарний захист ти завжди матимеш гарний напад.

– Ви задоволені станом справ у захисті?
– Можу сказати, що ось ці три вищезгадані матчі напевно були нашими найкращими поєдинками у плані захисту за увесь сезон. Гравці були максимально концентрованими, добре захищалися, були зарядженими на м’яч. Звідси і результат такий прийшов. Будемо і продовжувати працювати у цьому ж напрямку. Повторюся, захист – це дуже важливо, це усе в баскетболі. Це запорука гарних результатів.

– Чи матиме матч зі Львовом ще і інший контекст у плані перегляду потенційного суперника у Фіналі чотирьох Кубка України?
– Справа в тому, що ми цього суперника добре знаємо. Ми зіграли з ним дві гри у регулярному чемпіонаті. Ми знаємо цю команду. Щось спеціальне готувати до матчів Кубка? Ми готуватимемося, як і до ігор регулярного чемпіонату – з максимальним настроєм, максимальною концентрацією, з метою досягнення максимального результату.

– А якщо піде гра? Гравці, напевно, теж обізнані, що ви три матчі поспіль завершуєте за сто очковою межею.
– Можу сказати з великою долею ймовірності, що гравці на ці результати навіть уваги не звертають.

– І це напевно добре, ніщо на них не тисне?
– Ні, тиску нема. Та й самоцілі – ось наберемо зараз сто очок… цього теж нема. Усе приходить від бажання працювати.