23 вересня суперник Київ-Баскета у прем’єрному матчі Суперліги Парі-Матч Черкаські Мавпи зазнав нищівної поразки від Дніпра у першому матчі за Суперкубок України.

Баскетбольний сезон в Україні стартував матчем за цей трофей. Його володар визначиться за підсумком двох протистоянь. Перше у Черкасах проти тамтешніх Мавп вчисту виграв Дніпро 101:76. Гості домінували на паркеті з перших хвилин, набравши тількиу першій чверті 31 очко. У чинних чемпіонів України збився приціл – у першій половині гри влучними виявилася тільки третина їхніх кидків. Це дозволило дніпрянам піти на перерву з 18-очковим гандикапом. Ще й лідер гостей Мішула спіймав кураж, раз пораз реалізовуючи триочкові. Попри підтримку трибун Мавпи так і не змогли оговтатися. Матч-відповідь відбудеться 30-го вересня у Дніпрі. Він покаже, чи зможе відіграти чемпіон 25-очкове відставання.

А вже 6-го жовтня Черкаські Мавпи і Київ-Баскет зіграють у першому турі Суперліги Парі-Матч у столичному Палаці Спорту. Початок матчу о 19:00.

Квитки на матч Київ-Баскет – Черкаські Мавпи купуйте за посиланням .