18 січня Київ-Баскет здобув чергову перемогу у Суперлізі Парі-Матч. Підопічні Айнарса Багатскіса вдома здолали опір Харківських Соколів 96:79.

Гостей очолює колишній тренер киян Євген Мурзін. Він спробував нав’язати супернику агресивний баскетбол з перших хвилин. Серед інших його задум втілювали на паркеті і два колишніх гравця Київ-Баскета Мусієнко і Тищенко. Останній проявив неабияку результативність, набравши вже у першій половині 9 очок. Але клас команди Айнарса Багатскіса був вищим. Пішла гра у Крутоуса, а канадський плеймейкер новачок Марек Классен здається усе життя провів в команді, розганяючи атаки партнерів у вірних напрямках. До перерви Київ-Баскет створив 12 очок переваги 53:41 і зумів утримати переможний баланс до кінця матчу, хоч Соколи чинили запеклий опір. Наступний поєдинок кияни проведуть вже у середу 22-го січня. У матчі Кубка Європи у Палаці Спорту вони зіграють з голандським Зволлє.