Три гравці Київ-Баскета Денис Клевзуник, Єгор Сушкін і Михайло Бублик у символічній пʼятірці Фіналу чотирьох Кубка України. Нагадаємо, Єгор Сушкін став MVP Фіналу чотирьох. У півфіналі Київ-Баскет завдав поразки Дніпру, у фіналі команда Дмитра Забірченка перемогла Говерлу.




