Щасливі емоції від перемоги пережили юні підопічні Максима Балашова. У чемпіонаті Київщини Академія Київ-Баскета обіграла МОБІ 16:7.

7 грудня команда Академії Київ-Баскета зіграла два матчі у чемпіонаті Київщини на арені ПС Венето. Перший поєдинок завершився на користь суперника – 5-тім (31:15). Натомість у другому матчі Академісти вибороли перемогу 16:7. У цьому віці (команди 2009 р.н.) грають за регламентом 4 чверті по 8 хвилин. Усі діти отримали ігровий час, тобто відчули дух гри і дух суперництва. В неділю, 8 грудня команда Балашова зіграє черговий матч чемпіонату у Переяславі.

Максим Балашов, головний тренер команди Академії Київ-Баскета:Я налаштовував команду на переконливу перемогу. Щоб вони серйозно поставилися до своїх дій. Бо ми грали дві гри і у першій поступилися. А перед другим матчем я їм мотиваційний спіч сказав їм і від цього пішла впевненість. Добре зіграли, я задоволений. І хлопці самі отримали насолоду, і їхні батьки. Було чимало глядачів на трибунах, було круто!