Жіноча збірна України з баскетболу 3х3, яка повністю сформована з гравців Київ-Баскета і яку очолює головний тренер Київ-Баскета Володимир Холопов, готується до олімпійської кваліфікації, яка мала відбутися 18-22 березня в Індії.

Однак через розповсюдження небезпечного коронавірусу в світі ФІБА скасувала змагання в Індії. Нове місце та термін проведення відбору на дебютні для баскетболу 3х3 Олімпійські ігри ФІБА визначить пізніше.

Наші ж дівчата продовжують готуватися до змагань. 5 березня збірна України провела відкрите тренування для представників ЗМІ.

Христина Філевич, гравець жіночої збірної України 3х3 та Київ-Баскета: –  Зараз, під час зборів, основну увагу ми приділяємо фізичній підготовці, оскільки баскетбол 3х3 – це така гра, де потрібно мати надвитривалість. Протягом всіх чотирьох матчів кваліфікаційного турніру, ми повинні бути у гарній фізичній формі. Щоб її пік припав на вирішальні матчі і ми виконали головне завдання – завоювали для країни олімпійську путівку. Ми не думаємо про те, що буде ще можливість у втішному турнірі в Угорщині здобути ліцензію – хочемо це зробити на кваліфікаційному турнірі. Нас не треба мотивувати – виступити на Олімпіаді – мрія кожного спортсмена.

Віта Горобець, гравець жіночої збірної України 3х3 та Київ-Баскета: – Ми всі в команді вже рахували дні до від’їзду на турнір в Індію, налаштовувалися на бій, але, на жаль, коронавірус нам завадив. Проте, нічого страшного – буде зайвий час з головним тренером попрацювати над усуненням тих проблем, що ще є в команді. Нам треба більше згуртуватися, саме, як команді. Потрібен справжній командний дух – один за всіх і всі за одного. Тому що, 3х3 – це така гра, де на жодну секунду не можна розслабитися! Десь трошки хтось на мить випав з гри – матч програно. Незалежно від того, хто з нас поїде – головне для всіх нас здобути для України олімпійську ліцензію.