Ця перемога стала другою в сезоні над дніпрянами, які мали двозначну перевагу в першій половині гри, проте команда Айнарса Багатскіса швидко зуміла відігратись і в результати здобула комфортну перемогу

Команди присвятили першу половину ривкам, декілька разів змінюючи одна одну в ролі лідера. Київ-Баскет якісно працював у нападі за рахунок вдалої гри Владислава Коренюка, а також агресивної гри у проходах Брендона Янга. Саме цей тандем став двигуном для киян  до великої перерви. У Дніпра добре працював швидкий напад, а також продуктивно відпрацював у трисекундній Кравцов.

Гра була близькою і в третій чверті, а вирішальним виявився заключний 10-хвилинний відрізок. Київ-Баскет провів найкращу частину матчу саме у кінцівці, а Дніпро у той же час дозволив супернику повністю забрати гру під контроль. Після великої перерви класно у Київ-Баскета зіграв Павлов, а Коренюк став головною проблемою для Дніпра, набравши рекордні для себе в цьому сезоні 24 очки.

Гості не впорлась ні в захисті, ні в нападі у вирішальній четвертій чверті і зазнали другої в сезоні поразки від Київ-Баскета. Команда Айнарса Багатскіса перемогла з разунком 86:73, здобувши першу звитягу в домашньому баблі.

Найкращий гравець

Справжнім джокером для господарів в цій грі став Владислав Коренюк, який до 24 очок додав 8 підбирань і став абсолютно нестримною бойовою одиницею для Дніпра.

Наступні матчі

Вже завтра Київ-Баскет протистоятиме Черкаським Мавпам, початок зустрічі о 16:00