25 лютого у столиці відбувся третій етап баскетбольної Суперліги України 3х3. У змаганнях взяли участь по 12 чоловічих і жіночих команд.

Серед них – збірні України та Нідерландів серед жінок, яким у березні в Індії доведеться боротися за олімпійську путівку на Ігри у Токіо, а поки що вони прикрасили склад учасників жіночого турніру Суперліги. Більше того, дісталися фіналу і розіграли перше місце. Безкомпромісна боротьба принесла користь кожному супернику, а переможницями стали господарки 21:13.

Як відомо, базовим клубом національної жіночої збірної України з баскетболу 3х3 є Київ-Баскет. Тобто збірна повністю сформована з гравців клубу.

Збірна України виступала таким складом: Анна Рульова, Кристина Філевич, Вікторія Кондусь, Анна Ольховик.

Анну Рульову визнано MVP туру.

Інший склад збірної України, що грав під назвою “Україна-2”, був зупинений збірною Нідерландів у півфіналі 17:21. У складі “України-2” грали Віта Горобець, Дар’я Завидна, Вероніка Любінець, Ольга Краєвська.

Також у турі змагалася і команда Київ-Баскета (Анжеліка Ляшко, Дар’я Дубнюк, Яна Рабчук, Юлія Гутевич). Ці дівчата зупинилися у чвертьфіналі, поступившись Україні-2 з рахунком 12:21.

У Турі також змагалася і чоловіча команда Київ-Баскета (Андрій Пошабля, Іван Ковальчук, Володимир Хімічук, Ярослав Швець). Вона не змогла вийти з групи, поступившись Новомосковську 9:21 і Житомиру14:21.