На фініші відбірного турніру до чемпіонату світу-2019 національна чоловіча збірна України поступилася у гостях словенцям. Господарям вдалося схилити шальки терезів на свій бік тільки в овертаймі – це свідчить про запеклість боротьби на майданчику.

Підопічні Євгена Мурзіна повторили сценарій домашнього матчу з Чорногорією. З початку матчу вони заволоділи ініціативою і добре комбінували. Результат швидких атак і надійного захисту – 11 очок переваги після першої половини. Ну, а поперерві словенці потроху почали розправляти крила. Спочатку вони мінімально виграли третю чверть, а потім змогли перевести гру в овертайм, де і дотиснули гостей 85:84.

У бажанні грюкнути дверима українцям не відмовиш. За це подякуємо підопічним Євгена Мурзіна, які майже до останнього зберігали шанси пробитися на Мундіаль!

Зазначимо, що у звітному поєдинку 12 хвилин відіграв В’ячеслав Петров, за цей час встиг зробити три підбирання, віддати три результативні передачі. Ще один представник Київ-Баскета Павло Крутоус цього разу ігрового часу не отримав.

Крутоус, Петров і Мурзін повертаються у розташування Київ-Баскета, на який 1-го березня очікує виїздний матч Суперліги Парі-Матч з Миколаєвом.