На жаль, збірна України поступається чинним чемпіонам Європи та зазнає другої поспіль поразки

Підопічні Айнарса Багатскіса не були готові до потужного старту від словенців, перевага яких досягала більше 30 очок. Більш злагоджена гра у другій половині дозволила майже впритул наблизитися до господарів паркету, проте цього не вистачило задля позитивного результату. У підсумку – поразка з рахунком 73:84, яка стає другою у трьох матчах в рамках відбору до Євробаскету-2022. Наступний поєдинок наша збірна проведе у понеділок, 30 листопада, проти команди Австрії. Початок о 18:00

Представники нашого клубу Олександр Мішула та Сергій Павлов брали участь у матчі. Мішула за 16 хвилин відзначився одним асистом, а Павлов за 17 хвилин зумів набрати 4 очки та зробив 5 підбирань