Гравці КСЛІ-Київ-Баскета Ілля Заєць та Олександр Сидорук у складі юнацької збірної України з баскетболу 3х3 завершили виступи на Кубку світу у Монголії.

Чоловіча збірна України U-18 в драматичній боротьбі програла команді Аргентини у чвертьфіналі.

Суперники одразу розпочали з насиченої фізичної боротьбі. Аргентинцям вдалося провести дві результативні атаки на старті. Натомість відповідь від українців не дійшла до завершення. Нашим довелося згодом наздоганяти чотириочкове відставання.

Дуже вчасно влучив з-за дуги Сидорук. Однак суперники знову відірвалися на чотири очки.

Після половини ігрового часу у нас впала результативність при завершенні атак. Натомість суперник, схоже, піймав кураж, кілька разів ефектно завершуючи атаки аллей-упами.

За три хвилини до завершення українці відставали на 7 очок. На останніх двох хвилинах нашим хлопцям вдалося все ж наздогнати суперника. За рівного рахунку суперники знову вийшли вперед, та відповідь з-за дуги повернула лідерство українцям – 20:19. Однак останню переможну атаку не вдалося провести. Натомість аргентинці за 0,2 секунди до сирени заробили два штрафних. Вони виявилися точними – Аргентина в півфіналі.