Чоловіча збірна України U-18 з гравцями КСЛІ-Київ-Баскет Іллею Зайцем та Олксандром Сидоруком у складі продовжує підготовку до чемпіонату Європи. 20 червня підопічні Олександра Ворони розпочали виступи на міжнародному турнірі, де є наймолодшими учасниками. Адже усі інші – це молодіжні збірні U-20 України, Грузії та Словаччини. Саме з грузинами юнацька збірна з’ясувала стосунки у матчі-відкриття турніру.

18-тирічні  господарі провалили  другу чверть і після першої половини поступалися -21. Поперерві українці вирівняли гру, раз пораз влучаючи з периметра, але наздогнати більш кремезних гостей не вдалося. 72:56 перемога грузинської молодіжки.

У звітному поєдинку Ілля Заєць відіграв 23,5 хвилини, набрав 8 очок, зробив 1 підбирання, віддав 4 результативні передачі. Олександр Сидорук провів на паркеті трохи більше 10хв, набрав 5 очок, зробив 1 підбирання, віддав 2 результативні передачі.

21 червня юнацька збірна України зіграє другий матч на турнірі. Суперник – молодіжна збірна України, яка 20 червня переконливо здолало словацьких одноліток 83:54.