Київ знову жовто-чорний

В першій чверті Будівельник зміг повести +8. Вдалося це завдяки значно кращій реалізації. Два триочкових від Горбенка, по одному від Кобця, Девое та Кожемякіна проти жодного з трьох спроб у Київ-Баскета. У фарбі підопічні Айнарса Багаткіса були більш продуктивними реалізувавши 5 кидків, тоді як суперника – 3. Та цього було замало аби наздогнати Будівельник.

Проте, вже у наступній 10-хвилинці лідери турнірної таблиці реабілітувалися. Вони закинули лише на один менше триочкових – 3 проти 4, але у фарбі домінували – 10 влучань проти трьох. Варто відзначити Павла Крутоуса який набрав 10 очок і Олександра Мішулу – 6 балів. Завдяки цьому Київ-Баскет зміг повести +4.

Після великої перерви глядачі побачили абсолютно рівну гру. За дві чверті команди набрали по 47 очок. Проте, що стосується боротьби під щитами, тут Київ-Баскет був кращим – 44 підбирання проти 35. Цікаво, що Будівельнику не дозволили перемогти навіть 15 влучних триочкових за гру проти 7 у суперника. Адже Київ-Баскет більше заробляв на собі порушення – 15 штрафних проти 9, і результативніше грав у фарбі – 29 влучань проти 18. Тож, перемога лідерів турнірної таблиці – 94:90.