Форварди «Київ-Баскета» Павло Крутоус та Брюс Мессі поділилися власними враженнями клубній пресслужбі від останнього матчу проти «Прометея» (72-91)

Павло Крутоус: Нажаль, багато установок на гру не виконали. І звичайно ми грали не на своєму рівні. Вважаю, «Прометей» був свіжішим завдяки своїй агресії. На початку ми трималися, але потім пропустили ривки, не впоралися з їх швидким нападом, дали підібрати багато наших легких м’ячів – ось і результат.

Звичайно, останній час на нас давила відповідальність, враховуючи те, що у першій половині сезону ми виграли усі матчі. Тож у всіх наших суперників була подвійна мотивація. Може, на нас негативно вплинув передноворічний відпочинок. Але все, що залишається зараз – зробити висновки та зібратися. Попереду важливі ігри – матч з «Будівельником», Кубок Європи. Ми повинні перезавантажитися та підійти до цього з холодною головою.

Брюс Мессі: Ми програли цей матч. Це факт. Ми недостатньо вклалися фізично, не завжди грали єдино, як команда. Отримали сьогодні сильний ляпас. Але я впевнений, ми розберемося з цим і наступні матчі зіграємо набагато краще.

Нагадаємо, що у наступному матчі жовто-чорні зустрінуться з «Будівельником» 18 січня в рамках київського дербі. Після цього команда Айнарса Багатскіса готуватиметься до виступів у Кубку Європи ФІБА та вилетить до Болгарії вже 23 січня, де зустрінеться з «Прометеєм», болгарським «Рільські» та австрійським «Капфенбергом».