Головний тренер «Київ-Баскета» Айнарс Багатскіс та центровий Ілля Дубровін дали коментарі після впевненої перемоги над «Миколаєвом» в останньому матчі регулярного чемпіонату:

Ілля Дубровін: Була дуже цікава гра. Дві команди давали час молодим гравцям, в тому числі мені. Я отримав багато задоволення від гри, дуже радий перемозі. Було витрачено дуже багато сил. Всі викладалися по максимуму. Все на своєму місці за підсумками регулярного чемпіонату. Плей-офф буде набагато інтенсивніше і серйозніше, ніж сьогоднішній матч. Сьогодні була тільки лише легка репетиція

Айнарс Багатскіс: Не хочу сказати, що було важко мотивувати гравців. Тренер повторює одні й ті ж речі як папуга. Йдеться тільки про те, як ти поважаєш себе і свою роботу, роботу товаришів по команді. Гра – це свято. Потрібно віддати себе всього. Ми знали, що суперник не буде в повному складі. Заздалегідь знали, що будемо лімітувати хвилини основних гравців. Хоча у нас немає терміну “основні гравці”. Весь сезон в цій непростій лізі пройшли завдяки тому, що команда була одним цілим.

Сьогодні деякі лідери отримали менше хвилин, але в основному 8 гравців грають 20-23 хвилин. Якщо виконуємо обумовлене в захисті, то гравці отримують задоволення. Дуже важливо, щоб тренери і гравці ставили перед собою найвищі цілі. Ми змогли пройти цей непростий шлях з початку жовтня більш-менш рівно. Повинні продовжити грати в баскетбол, який нам дає кайф і напад. Хороший напад, правильні рішення в захисті при одночасній агресивності. Тоді все буде в порядку.

Вже через кілька днів «Київ-Баскет» вступає у боротьбу в фіналі плей-оф Суперліги сезону 2020/21. Перші матчі вирішальної стадії відбудуться 12 та 14 травня о 19:00 та 20:00 відповідно. Підопічні Айнарса Багатскіса зустрінуться з командою «Черкаські Мавпи» на домашньому майданчику киян. Придбати квитки можна за цим посиланням. https://bit.ly/3hfRFrt