Головний тренер Володимир Холопов та форвард команди Назарій Кісільчук прокоментували поразку в першому матчі луцького баблу проти «Політехніки» (71-80):

Назарій Кісільчук:

Дуже важко коментувати такі матчі. На мою думку, ми повністю провалили другу половину матчу.  Не маю гадки, що сталось. Будемо аналізувати матч, розбирати помилки, працювати далі та ставати кращими з кожним днем.

Провальна гра. Провальна друга половина. Більше не маю чого казати.

Володимир Холопов:

На мою думку, те що ми першу чверть зіграли потужно, в кінцевому результаті дало такий результат. Повірили, що гра може бути легкою.

На мій погляд, була розконцентрація, а окремі гравці, як мені здалося, взагалі не вийшли на гру. Хоча вони були на майданчику, але я не бачив їх як баскетболістів.

Сьогодні, я вважаю, команда зі Львову зіграла у гарну гру. Деякі їхні кидки – це було ближче до фантастики. З центру майданчика, або від щита на останніх секундах. Цей день був львівський.

Ми пропустили триочкові кидки, які не мали пропускати, адже розбирали гравців по комбінаціях. Ці пропуски вплинули на результат. Втрати, які робили наші перші номери – це не нормальні втрати, гравець не повинен так грати.

Ти не можеш контролювати гру, якщо перший номер робить такі втрати в центрі майдинчику. Замість того, щоб зайти в кожну чверть з плюсом – заходиш в мінус. Хоча маєш змогу заходити с плюсовим результатом, якщо б навіть нічого не робив, але дограв до кінця та викинув м‘яч в аут, це було б краще, аніж загубити його в центрі.

Нажаль, я розчарований нашим відсотком влучань і загалом не другою половиною, а трьома чвертями. Адже ми програли саме три чверті. Нам є над чим працювати… В нас з‘явився новий гравець. Не все так легко, аби змінити щось на краще з першого дня, першої хвилини. В гіршу сторону, як бачите, можна, в кращу – важче. Я думаю ми будемо працювати на краще.

Вже завтра «Київ-Баскет» зіграє другий матч баблу проти одеської «БІПИ». Початок – о 15:00.