Форвард команди Вадим Заплотинський та головний тренер Володимир Холопов підбили підсумки сезону після поразки «Будівельнику» в останньому матчі.

Вадим Заплотинський:

Стосовно матчу скажу з «Будівельником» скажу, що першу половину ми грали добре. Вже в другій половині ми почали втрачати концентрацію та перевагу над суперником, через що відбувся переламний момент та як результат програш із різницею в 21 очко.

Стосовно сезону… грати з «Будівельником» та відібрати перемогу було майже неможливо. З «Біпою» ми мали три овертайми та поразку від «Політехніки» в луцькому бабі. Саме ці дві гри мали вирішальний вплив для нас у турнірній таблиці.

Матч з дніпрянами був найпринциповішим. Я вважаю ми добре грали три чверті, але на мою думку деякі гравці перегоріли та нам бракувало, знову ж таки, концентрації.

В цьому сезоні я й справді отримав чимало досвіду. Цей досвід є безцінним для моєї майбутньої кар’єри, яку я звичайно буду продовжувати. Під час цього сезону я вперше зіграв як лідер, зрозумівши що таке бути саме емоційним лідером. Розуміючи як, де та коли проявити це лідерство. Мені сподобались слова нашого тренера про те, що ми почали грати не як переможці. Якщо ми будемо думати як переможі, тоді й гра від нас буде така сама.

Фанам з Миколаєва передаю привіт! Дякую за підтримку, я бачив коментарі підтримки як особисто мене, так і моєї команди. Велика подяка тим, хто підтримував мене там, адже я провів у Миколєві 5 років. Для мене це були 5 чудових сезонів, тому що такої підтримки, як там немає в жодному місті України.

Володимир Холопов:

Хочу подякувати ЗСУ за те, що ми взагалі мали змогу проводити цей сезон. Дякую ФБУ за те, що цей сезон відбувся. Хочу подякувати гравцям нашої команди, та взагалі гравцям ліги, які в цей складний час були в Україні та віддавалсь кожній ігровій хвилині та боротьбі на паркеті.

Я вважаю це чудовим прикладом для наших дітей, котрі зростають та бачать, що навіть у такий час можна грати в баскетбол та розвиватись, що є на кого рівнятись.

Стосовно гри – ми програли безумовному чемпіону. «Будівельник» доводив це протягом усього сезону та довів це знову сьогодні. Вони продемонстрували чудову гру. Якщо розібрати суто з баскетбольної точки зору, то ми не мали шансів. Суперник має потужну передню лінію, котра зробила 27 підбирань на нашому кошику.

Дивлячись на статистику атак – 79 у «Будівельника» та 52 у нас – це дуже велика перевага у володінні. Тому ми майже не мали шансів. Як би грали більш надійно і не зробили 16 втрат, то можливо б мали інший результат.

Я точно не буду жалітись на повітряні тривоги, або на будь-що, якщо люди віддають свої життя аби ми мали змогу вдягти форму та вийти працювати. На передовій все зовсім інакше. Нам немає на що жалітися, ні на світло, ні на холод, ні на що. Ми працюємо та займаємось улюбленою справою, тому я вважаю цей сезон вдався у будь-якому випадку.

Я ще на початку сезону казав: є відомі гравці, є ті хто сидів за спинами легіонерів. Сьогодні вони мали змогу довести, що вони можуть грати та досягати результатів, медалей. Думаю, гравці в 24-25 років вже мають ставати більш потужними, ставати лідерами. В них сьогодні було все задля цього – вони мали ігровий час, де тренуватися, де змагатися.

Я сподівався, що процес їхнього становлення як тих, котрі готові здобувати результат, пройде трішки швидше. Щось вдалось, щось ні. Повторюсь, велика вдячність ЗСУ та ФБУ за можливість грати та мати цей сезон.

Безумовно, якби ми підписали Кінгсбі на початку сезону – результат був би кращим. Ми навіть не мали Льва Кошеватського на початку сезону в своєму складі. В нас фактично не було першого номера, адже Назарій Кісільчук не є першим номером. Він виконував цю роль епізодично, але не міг бути ним повністю. Микита Базилєв за своєю суттю теж не є першим номером, більше другий. Він атакуючий захисник, а не плеймейкер. Якби все було так на початку, то можливо і результат був інакший. Я в цьому впевнений.

Взагалі невідомо, що буде у наступному сезоні. Сподіваюсь буде команда, буде чемпіонат, буде й велика перемога нашої країни над орками та ми матимемо змогу спокійно жити, працювати і розвивати баскетбол в нашій країні.  

Дякую за все. Сезон закритий.

«Київ-Баскет» програв дві з трьох поєдинків останнього баблу в Києві та завершив сезон на четвертому місці.