Головний тренер Володимир Холопов та форвард Назарій Кісільчук прокоментували перемогу у стартовому матчі черкаського баблу.

Назарій Кісільчук:

Дуже важко коментувати матч, хоч ми й здобули перемогу. Хотілось би впевненіше грати проти таких команд.

Тому дійсно складно щось додати. Думаю, тренер буде більш конкретнішим. Можу лише сказати, що грою незадоволені.

Володимир Холопов:

Такого супротиву не очікували. Команда «Старий Луцьк» міцний горішок. В Луцьку ми мали з ними гру в овертаймі.

Це команда, яка працює до останньої секунди. Завдяки цьому вони мають позитивні результати. Луцьк обіграв в цьому сезоні не одну команду.

На жаль, я не задоволений грою, оскільки наша команда повинна мати клас. Якщо ти маєш клас, то маєш грати на цьому рівні та додавати, і тільки додавати.

На останніх хвилинах маєш збільшувати перевагу над суперником, котрий, на мій погляд, нижче класом. Різниця в 10 очок – це не той рівень, який ми мали показати. Ми могли зіграти краще і в захисті, і в нападі.

Нагадаємо, сьогодні жовто-чорні обіграли «Старий Луцьк» з рахунком 86-76 та здобули 19-ту перемогу в нинішньому сезоні Суперліги, наздогнавши по очкам «Дніпро».

Завтра на команду Володимира Холопова чекає другий матч баблу проти франківської «Говерли». Початок – о 12:00