На післяматчевій пресконференції другу перемогу в рамках домашнього баблу прокоментували новачок команди Артур Фреш-Стаханов та головний тренер Володимир Холопов.

Артур Фреш-Стаханов:

Насамперед хочу подякувати команді, окремо тренеру та тренерському штабу в цілому за надання змоги грати, відновлюватись та почувати себе комфортно. Дуже дякую за час котрий мені дають грати, намагаюсь повністю його реалізувати та виконувати всі настанови тренера.

Наша команда зараджена на гру. Це неймовірна енергія, котру ти відчуваєш, коли приходиш у залу, роздягальню. Відчуваєш, що всі заряджені перемагати і кожен ставить за мету перемагати. Це дуже відчувається і тому хочется якомога більше допомогти.

Володимир Холопов:

Ми відіграли непоганий відрізок із зоною захисту, трохи відірвались та зламали суперника. Коли рахунок став +18 на нашу користь, то було майже все зрозуміло.

Моменти із повітряною тривогою впливають по різному.  Інколи ця перерва йде на користь, проте буває навпаки. Для прикладу, матч у Львові проти «Дніпра» був перерваний і ми програли, а сьогодні це зіграло не на користь Луцька.

Особисто я хочу подивитись який завтра буде відсоток влучань. Ми виконували свої вільні кидки та забивали те, що мали забивати. Мені важливо, аби вони забивали коли нічого «не лізе», коли важко забити, коли ти не можеш цього зробити і суперник більш вмотивований. Проти суперника котрий веде боротьбу, так би мовити, за медаль.

Завтра заключна гра проти «Мавп». До цього ви грали товариську зустріч з ними минулого тижня. Вдалося тоді відпрацювати заплановані комбінації та чи побачимо ми їх завтра?

Безумовно! Нам вдалося відпрацювати усе, що нам було потрібно. На жаль, декілька гравців зазнали мікротравм в тому матчі, і я не знаю чи вийдуть вони. Також сьогодні декілька гравців зазнали мікротравми, тому декотрі заміни буди вимушені. Я сподіваюсь лікар зможе відновити цих гравців на завтрашню гру.

Вже завтра о 14:00 команду очікує заключна гра домашнього баблу проти «Черкаських Мавп».