Напередодні київського дербі наша клубна пресслужба поспілкувалася із центровим Владиславом Коренюком щодо підготовки команди до протистояння з «Будівельником», а також обговорила останні результати команди та життя поза паркетом.

– Перш за все, поділися, як твої справи? Як себе почуваєш?

– Я щоденно поєдную у собі дві ролі: баскетболіста та молодого батька – це все моє життя (у Владислава з дружиною є донька Аліса, 10 місяців – ред.). У мене все добре. Дитина росте – я задоволений, спати дає, на щастя, тож не скаржуся. Дружина дивиться всі матчі. Вона знає мене, як я можу грати, тож ми завжди обговорюємо ігри. Щодо останніх матчів піджартовує наді мною, щоб розрядити обстановку, але дуже підбадьорює і підтримує.

– Що можеш сказати на рахунок двох останніх поразок?

– Відверто кажучи, прикрі поразки. Але таке буває. Не дарма кажуть, що кожна команда має свої злети і падіння. Тому, я сподіваюся, що після цього падіння на нас чекає новий злет, і ми вийдемо на пік перед самим плей-оф.

– Чи змінився підхід до тренувань після останнього матчу?

– Ми і до цього старанно працювали. Зараз, я б сказав, більше концентрації на дрібницях після аналізу останніх ігор. Працюємо над помилками, щоб не допускати їх у подальшому, кожен з нас працює. Робимо більше акцентів на особистих моментах та на взаємодії. Я не можу сказати, що ми погано тренувалися до цього. Може, десь розслаблялися, де не можна було цього робити, але зараз працюємо дуже зібрано.

– Як тобі груднева гра проти «Будівельника»? Чи є якісь очікування від майбутньої гри на наступному тижні?

– Чесно кажучи, була дуже важка гра. Тоді ми «відскочили» від «Будівельника». Скільки ми у них виграли? Три очки. Я вважаю, якщо ти виграєш на десять очок і більше – це називається «перемогли», а кілька очок – це «відскочили». «Будівельник» більшу частину вів гру, нав’язав боротьбу, але у цій боротьбі ми і виграли.

У мене немає ніякого особливого особистого відношення до цієї команди. Може, для Павла Крутоуса, чи ще кого, «Будка» може бути особливою командою, але для мене кожен суперник – це суперник. Всі однакові, і до всіх однакове ставлення. Минула гра була важкою, подивимося, що вийде зараз. Ми готуємося. Хочемо, звичайно, підтвердити статус переможця у цій зустрічі.

– Що можеш сказати про цей сезон Суперліги загалом? Які, на твій погляд, у «Київ-Баскета» шанси на перемогу?

– Наразі є чотири-п’ять команд, що претендують на топові медалі. Гадаю, до цього списку невдовзі втягнеться і «Будівельник», вони налаштовані серйозно. Я вважаю, якщо будемо викладатися, працювати командно, боротися за кожен матч, не віддавати ігри, як в нас сталося останні два рази, не розслаблятися, ми виграємо чемпіонат. Кожна з цих команд може і хоче. Ми всі прийшли не для того, щоб програвати або просто м’ячик поганяти, ми не на це підписувалися. Тож так, звичайно у «Київ-Баскета» всі шанси на перемогу у лізі. І ми намагаємося її завоювати.

– Який настрій на Кубок Європи?

– Для початку, ми націлені пройти до наступного раунду, а там будемо дивитися. У нас є на це шанси. Складність у тому, що з кожною з команд у групі буде лише по одній грі, тобто не можна буде зробити роботу над помилками і спробувати ще раз. Наприклад, як було з «Тернополем» у Кубку України: з’їздили – програли першу гру, виправилися – виграли, пройшли у 1/8. Тут так не буде. Але все в наших руках.

– Ти кажеш про роботу над помилками. Як вважаєш, чи вдасться відпрацювати помилки у грі з «Прометеєм» і показати кращий результат на наступній зустрічі вже у рамках європейського кубку?

– Кожна гра різна. Перший раз ми у них виграли, другий програли. Якщо ми будемо грати нашу гру, у захисті, у нападі, то це можливо, звичайно. «Прометей» також не слабка команда. Тож буде цікаво.

Нагадаємо, що «Київ-Баскет» зіграє з «Будівельником» в рамках Суперліги 18 січня.  Долучайтеся до прямої трансляції матчу о 19:00 на YouTube-каналі ФБУ або на телеканалі Setanta Sports.