Юнацька чоловіча команда Київ-Баскета без поразок відіграла у київському турі ВЮБЛ (юнаки-2003).

Підопічні Андрія Харчинського по черзі здолали МСДЮСШОР (Вінниця) 84:53, СДЮСШОР-4 (Миколаїв) 69:66, і Черкаські Мавпи 95:55. В усіх матчах кияни володіли ініціативою, тримали гру під контролем. Навіть у грі з миколаївцями, де підсумкова перевага є незначною, суперник був попереду лише протягом чотирьох хвилин у другій чверті. В усіх трьох поєдинках лідер КСЛІ-Київ-Баскет Ілля Здирка набирав більше 30 очок. Зокрема, у грі зі СДЮСШОР-4 та МСДЮСШОР – по 37 очок, у грі з Черкаськими Мавпами – 31 очко.

На горі турнірної таблиці чемпіонату ВЮБЛ (юнаки-2003) утворилося двовладдя КСЛІ-Київ-Баскета та СДЮСШОР ім. Літвака (ці команди у регулярному чемпіонаті обмінялися гостьовими перемогами). Одесити паралельно провели три матчі у Дніпрі, в усіх перемогли.

Це був останній тур регулярного чемпіонату. Далі чільна вісімка команд-учасниць продовжить боротьбу за медалі у двох четвірках.