Майбутня зміна Київ-Баскета на мажорній ноті завершила 2018-й рік. Підопічні Андрія Харчинського зіграли два матчі в Одесі. У першому з них кияни не відчули належного опору з боку однолітків ДЮКФП-2 (Краматорськ). Підсумкова перевага виявилася більш ніж відчутною 78:44. Ну а кульмінацією туру став заключний поєдинок на цьому змагальному відрізку. КСЛІ-Київ-Баскет зустрівся зі своїм принциповим суперником, прямим конкурентом у боротьбі за чемпіонський титул СДЮСШОР ім. Літвака, ще й на його паркеті! Напружений поєдинок закінчився перемогою «смугастих» 77:71.

Першу чверть активніше провели господарі, але при цьому змогли відірватися лише на 5 очок. У другій десятихвилинці КСЛІ-Київ-Баскет пристосувався до командних дій суперника і налагодив свою контргру. Перед перервою він скоротив відставання на 2 пункти. Вирішальною для гостей стала третя чверть, яку вони виграли 21:16. Не віддали вони ініціативи і на заключному ігровому відрізку. Таким чином 77:71 – перемога КСЛІ-Київ-Баскет.

Найрезультативнішим у цій грі став Ілля Здирка, який оформив дабл-дабл (33оч+11пб). 20 очок записав до свого активу Олександр Кобзистий.

У турнірній таблиці підопічні Андрія Харчинського посідають третю сходинку, але вони впритул наблизилися до одеситів, яких обіграли 22 грудня. А лідирує СДЮСШОР-5 з Дніпра.