18 квітня у столиці завершився фінальний тур у найстаршій віковій групі ВЮБЛ – серед команд юнаків 2002-го року народження. У заключному матчі зійшлися юнацькі команди клубів-учасників золотої серії Суперліги Парі-Матч Київ-Баскета та Хіміка. Щоправда, титул між ними не розігрувався, золото забезпечили собі достроково гравці СДЮСШОР ім. Літвака. Тому КСЛІ-Київ-Баскет і Хімік розіграли срібні медалі. У цій боротьбі южненці виявилися сильнішими 102:96.

Хімік зі старту розпочав дуже потужно, не було помітно, що він грає у гостях. Досягали мети і кидки з периметра, і з-під кільця. КСЛІ-Київ-Баскет витратив певний час, щоб нав’язати супернику контргру. На перерву команди пішли за 17-очкової переваги Хіміка. А вже у другій половині матчу підопічні Володимира Піщікова поступово почали відвойовувати втрачене.

Коли грати залишалося пару хвилин, КСЛІ-Київ-Баскет взагалі мав шанс поставити все догори дригом. Але коли відставання господарів зменшилося до трьох очок, один з найкорисніших і найрезультативніший гравець столичан Ілля Здирка втратив м’яч, перед цим він закинув здалеку, і Мітіріч у відповідь забив. А переможну крапку у цій грі поставив лідер Хіміка Олександр Ковляр – 102:96. Він і став найрезультативнішим у матчі – 39 очок. При цьому двоє гравців КСЛІ-Київ-Баскета оформили дабл-дабл – це Ілля Здирка (34оч+11пб) та Ілля Попов (16оч+10пб).